Izlaist lentes komandas
Pāriet uz galveno saturu
SharePoint

1. Latvijas IT klastera sekcija 

 

Latvijas IT klasteris tika izveidots, lai apvienotu uzņēmumus un sadarbības partnerus nozares eksportspējas attīstībai, atpazīstamības veicināšanai, inovāciju un zināšanu atbalstam, piedaloties starptautiskās partnerībās un ES finansētos projektos.

Klastera mājas lapa

Rīgas IT Demo centrs ir Latvijas I​​nformacijas tehnoloģiju klastera izveidots projekts ar mērķi parādīt Latvijas informācijas tehnoloģiju nozares sasniegumus, labo praksi, konkurēt un eksportēt spējīgos produktus interesantā un aizraujošā veidā. Rīgas IT Demo centrā n​ozares speciālisti un uzņēmēji var iepazīties ar nozares jaunumiem, smelt iedvesmu, kā arī parādīt sava uzņēmuma tehnoloģiskos risinājumus saistošā un interaktīvā veidā interesentiem no Latvijas un ārvalstīm.​

Rīgas IT Democentra mājas lapa

​2. LIKTA asociēto biedru sekcija​

LIKTA asociēto biedru sekcijas kompetencē ietilpst Sekcijas biedru interešu pārstāvība. Sekcijas darbības pamatmērķis ir veicināt informācijas un komunikācijas tehnoloģijas nozares attīstību un tās konkurētspēju, balstoties uz vietējām un starptautiskajām nozares attīstības tendencēm, atbilstoši Biedrības darbības mērķiem.

LIKTA asociēto biedru sekcijas valde 2017-2018.gadam:

LIKTA asociēto biedru sekcijas nolikums

LIKTA asociēto biedru sekcijas protokols Nr.1

LIKTA asociēto biedru sekcijas protokols Nr.2.