Izlaist lentes komandas
Pāriet uz galveno saturu
SharePoint
  
Apkopojums
  
Edgars Bajaruns Siguldas pilsētas vidusskolā māca ne tikai vēsturi, sociālās zinības un fiziku, bet arī vada mehatronikas pulciņu un piedalās skolotāju tālākapmācības kursu vadīšanā. Edgara tiešajos darba pienākumos ietilpst stundu plānošana un to vadīšana, darbu labošana, tostarp arī laboratorijas darbu organizēšana un vadīšana fizikā.
  
No 2013.gada 1.maija nodokļu maksātājiem, kuri ir EDS lietotāji, ir nodrošināta iespēja elektroniski saņemt VID izdotos dokumentus, administratīvos  aktus, lēmumus, kā arī atbildēt uz saņemtajiem dokumentiem, paziņojumiem, nosūtīt VID paziņojumus un aplūkot savu līdzšinējo saraksti ar VID. Tādā veidā tiek nodrošināta juridiski saistoša sarakste elektroniskajā vidē ar garantētu piegādi.
  
Izveidotais risinājums ir droša Zemkopības ministrijas un visu tās padotībā esošo iestāžu vienota informācijas telpa – digitāla darba vide, kas nodrošina automatizētu un elektronizētu informācijas, dokumentu un e-pakalpojumu plūsmu ministrijā un sešās tās padotībā esošajās iestādēs un to struktūrvienībās visā Latvijā.
  
“Mozello” ir pasaulē ātrākais un vienkāršākais pašapkalpošanās risinājums mājas lapu un interneta veikalu izstrādei lietotājiem bez priekšzināšanām.
  
Elektroniskās muitas datu apstrādes sistēmas (EMDAS) pamatmērķis ir atvieglot komersantiem un fiziskām personām muitas formalitāšu kārtošanu, nodrošinot vienkāršāku, ērtāku un ātrāku muitas deklarācijas sagatavošanu un iesniegšanu, tai pašā laikā paaugstinot kvalitāti un samazinot kļūdas muitošanas procesos un muitas kontrolē, kā arī uzlabojot riska analīzes efektivitāti. EMDAS ieviešana veicina ekonomikas attīstību un ēnu ekonomikas samazināšanu.
  
“eDati.lv” ir mākoņpakalpojums, kas nodrošina datu drošu uzglabāšanu sertificētos datu centros, kā arī piekļuvi tiem no jebkuras vietas pasaulē, kur vien ir pieejams internets.
  
“Letonika Ceļo” ir kultūras tūrisma ceļvedis, kas aizved līdz 2000 apskates vietām visā Latvijā un pastāsta, ar ko tās ir īpašas.
Mobilās lietotnes “Letonika Ceļo” mērķis bija izveidot saturiski bagātāko, funkcionāli ērtāko un vizuāli pievilcīgāko mobilo Latvijas tūrisma ceļvedi, akcentējot tieši kultūrvēstures mantojuma pieejamību.
  
“Mobilly” mobilā lietotne ļauj ērti pārvarēt šķēršļus pārvietojoties – iegādāties vilcienu un autobusu biļetes, apmaksāt stāvvietas vai taksometru braucienus.
  
Līga Krūmiņa Alūksnes novada vidusskolā bez skolotājas darba pilda arī direktora vietnieces izglītības jomā pienākumus, organizē metodisko komisiju darbu, atbild par profesionālās pilnveides kursiem. Līga sākumskolas klasēm māca matemātiku, mudinot mūsdienu informāciju tehnoloģijas izmantot jēgpilni un izglītojoši. Regulāri organizē apmācības par e-prasmēm un IT efektīvu izmantošanu mācību procesā dažādām interešu grupām, kā arī ir „e-klases” skolas virslietotājs.
  
Iveta Ozola no 1992.gada ir Ulbrokas vidusskolas skolotāja. Viņas pārziņā ir darbs ar bērniem sākumskolā, palīdzot sekmīgi, radoši un interesanti apgūt matemātiku, latviešu valodu, literatūru, dabaszinības, vizuālo mākslu, mājturību un angļu valodu.
  
Antra Balode darbojas kā brīvprātīgā Latvijas neredzīgo biedrības Rīgas pilsētas organizācijā, kur biedrības biedriem – vājredzīgajiem pasniedz datorkursus, palīdzot apgūt mūsdienu tehnoloģiju sniegtās iespējas.
  
“CakeHR” ir personālvadības lietotne, kas palīdz uzņēmumiem plānot darbinieku prombūtni uzņēmumā.
Galvenais uzdevums bija izstrādāt viegli lietojamu personālvadības aplikāciju, kas uzņēmuma vadītājam ļautu pārraudzīt un vadīt darbinieku prombūtni, administrēt to datus, bet darbiniekiem tiešsaistē ērti pieteikt savu prombūtni – komandējumus, atvaļinājumus un slimību.
  
“Gudrinieks” ir izglītojoša bezmaksas lietotne matemātikas apguvei pirmsskolas vecuma bērniem un pirmo divu klašu skolēniem.
  
No 2014. Maija Kokare ir Rīgas Angļu ģimnāzijas direktore. Pirms tam Maija bija Pierīgas izglītības kultūras un sporta pārvaldes galvenā speciāliste izglītības jautājumos un privātās vidusskolas "Patnis" direktore (kopš  2003.gada "Patnis", SIA valdes locekle).
  
Lienei Katlapai ir vairāk kā 15 gadu pieredze kā informātikas skolotājai. Strādājusi ar skolotājiem Talsu novadā un ārpus tā, dalīdamies pieredzē gan klases audzināšanas jomā, gan tehnoloģiju izmantošanā mācību procesā. Talsu 2.vidusskolā ir iniciatore dažādām aktivitātēm, kuras saistītas ar tehnoloģiju ieviešanu skolā un mācību procesā.
  
Silvija Kivko ir latviešu valodas un literatūras, ētikas un sociālo zinību skolotāja Preiļu Valsts ģimnāzijā,  māca 7.-12. klases izglītojamos un ir 8. klases audzinātāja.
  
Interneta veikals 220.lv piedāvā klientiem iegādāties visas nepieciešamās preces neizejot no mājas par labām cenām ar ērtāko piegādes un apmaksas veidu.
  
​Pirmais pilnvērtīgais krāsu interneta veikals Baltijā, kur pieejams viss nepieciešamais krāsošanai par izdevīgām cenām un ar ērtu piegādi līdz durvīm vai bez piegādes maksas Rīgā, Daugavpilī un Liepājā.
  
www.lattelecomveikls.lv ir tirgū jauns interneta veikals ar plašu tehnikas sortimentu mājai un biznesam. Interneta veikalu īpaši pievilcīgu dara klientiem ļoti ērtais nomaksas veids, kā arī īpaši izdevīgi piedāvājumi.
  
Īpaši mazs un ērts mini karšu terminālis darbojas ar viedtālruņa vai planšetdatora palīdzību un spēj pieņemt gan tradicionālās, gan bezkontakta maksājumu kartes.
  
Nordea Online visā Baltijā privātpersonām un uzņēmumiem piedāvā pilnu bankas finanšu pakalpojumu klāstu attālināti. Tikšanās ar konsultantiem iespējama arī ārpus telpām un ārpus darba laika.
  
Sistēma nodrošina vienotu elektronisku vidi iepirkumu norisei - standartizēta dokumentācijas sagatavošana, pieteikumu un piedāvājumu iesniegšana un piedāvājumu izvērtēšana.
  
Elektroniskās komunikācijas izmantošana valsts un pašvaldību iestāžu starpā, kā arī starp iedzīvotājiem un uzņēmējiem un valsts pārvaldes institūcijām ir viens no veidiem, kas ļauj efektīvāk izmantot laiku un resursus. DIV ir risinājums, kas nodrošina standartizētu un drošu elektronisku dokumentu apriti starp publiskās pārvaldes iestāžu dokumentu vadības sistēmām (DVS), nodrošinot sūtījumu garantētu piegādi.
  
​Vienotās pieteikšanās modulis (VPM) nodrošina integrētu un vienotu lietotāju autentifikācijas pakalpojumu sniegšanu valsts un pašvaldības informācijas sistēmām, izmantojot eID, eParaksta vai internetbanku autentifikāciju.
  
Mūsdienu mainīgajā vidē pie straujas tehnoloģiju attīstības un klientu ieradumu maiņas ir būtiski spēt pielāgoties, saglabājot augstas kvalitātes un drošības prasības.
  
​Projekta ietvaros zvērinātiem notāriem un viņu palīgiem kopš 2015.gada 1.maija ir iespēja sagatavot elektroniskus dokumentus Notāru informācijas sistēmā, tādējādi nodrošinot zvērinātu notāru klientiem efektīvu, elektronisku procesu tiesību nostiprināšanai zemesgrāmatā, ja tiesību maiņas pamatā ir notariāls akts.
  
Vienotās pieteikšanās modulis (VPM) nodrošina integrētu un vienotu lietotāju autentifikācijas pakalpojumu sniegšanu valsts un pašvaldības informācijas sistēmām, izmantojot eID, eParaksta vai internetbanku autentifikāciju.
  
Pilsētnieka bankas karte ir pilnvērtīga MasterCard bezkontakta karte, kas ļauj reālā laika režīmā automatizēti piešķirt personalizētus atvieglojumus un vienlaicīgi veikt bezskaidras naudas norēķinus ikdienā.
  
E-darbnespējas lapas aprites elektronizēšana sniedz iespēju veikt elektroniskā vidē visas darbības, kas ir saistītas ar darbnespējas periodu – darbnespējas lapas atvēršanu, pagarināšanu un noslēgšanu.
  
Dokumentu vadības sistēma “Namejs” un dokumentu eParakstīšana ir Valsts Ieņēmumu dienesta ikdiena. Dokumentu elektroniskā apstrāde padara to apriti ātrāku, ērtāku, lētāku un arī drošāku.
1 - 30Nākamā