Izlaist lentes komandas
Pāriet uz galveno saturu
SharePoint

Mārtiņš Zviedris

 

MartinsZviedris.pngMārtiņš Zviedris, SIA “ZZ Dats” sistēmanalītiķis

Mārtiņam ir 10 gadu pieredze datorzinātņu jomā – tā iegūta gan teorētiskā un eksperimentālā darbā Latvijas Universitātes Matemātikas un informātikas institūtā, tā arī praktiski darbojoties ZZ Dats programmētāja un sistēmanalītiķa pozīcijā, kā arī PricewaterhouseCoopers kā IT konsultantam. Teorētiskais un eksperimentālais darbs lielā mērā bija saistīts ar modelēšanu un modelēšanas rīku izstrādi. Mārtiņš ir ieguvis datorzinātņu doktora grādu – analizējot ontoloģiju praktisko nozīmi un izveidojot grafisku vaicājumu valodu ViziQuer.

ZZ Dats Mārtiņš ir piedalījies un piedalās tādos projektos kā – NINO (nekustamā īpašuma nodokļa administrēšanas atbalsta sistēma) un LIETVARIS (dokumentu vadības sistēma). Papildus Mārtiņš ZZ Dats atbild par iekšējo programmatūras procesu apzināšanu un uzlabošanu.

PricewaterhouseCoopers Mārtiņš piedalījās projektos, kas saistīti ar biznesu procesu apzināšanu un uzlabošanu, IT drošības jautājumu novērtēšanu, sistēmu ieviešanasa un kvalitātes kontrolē, tai skaitā tika sagatavots atzinums Valsts kontrolei par “E-veselības sistēmas ieviešanas problēmām”, kā arī sistēmu biznesa prasību formulēšanu un IT arhitektūras izstrādi.