Izlaist lentes komandas
Pāriet uz galveno saturu
SharePoint
 


Veiksmīgi noslēdzam LIKTA apmācību projektu “IKT nozares uzņēmumu un partneru apmācības inovatīvajās tehnoloģijās un biznesa attīstībā”

Kopš 2010. gada 22. novembra LIKTA koordinēja IKT nozares un citu tehnoloģiju uzņēmumu darbinieku apmācības un kvalifikācijas paaugstināšanas projektu "IKT nozares uzņēmumu un partneru apmācības inovatīvajās tehnoloģijās un biznesa attīstībā" (Līg.Nr. L-APA-10-0022). Projekts tika veiksmīgi īstenots ar ESF  finansiālo atba​lstu sadarbībā ar V/a "Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra".
 
apmacibas-2015-ikt.jpg
FOTO: LIKTA arhīvs

Pēc vairāk nekā piecu gadu ilga perioda, LIKTA ir veiksmīgi noslēgusi projektu "IKT nozares uzņēmumu un partneru apmācības inovatīvajās tehnoloģijās un biznesa attīstībā" (Līg.Nr. L-APA-10-0022).
Pavisam šajā projektā apmācībās aktīvi piedalījās un ESF atbalstu saņēma 59 IT un citu nozaru uzņēmumu darbinieki – gan LIKTA biedri gan citi tehnoloģiju nozaru uzņēmumi. Visā projekta īstenošanas laikā tika organizēti dažādu apmācību jomu kursi un to ietvaros tika apmācīti vairāk kā 3000 dalībnieki.​​

Vairāk informācijas par visu projekta īstenošanas gaitu sk. šeit.
Nobeigumā vēlamies pateikt lielu paldies visiem apmācību projekta īstenošanas gaitā iesaistītajiem partneruzņēmumiem un apmācību sniedzējiem par veiksmīgu un kvalitatīvu sadarbību!