Izlaist lentes komandas
Pāriet uz galveno saturu
SharePoint

​Rīga, 2009. gada 21. septembrī

Latvijas IKT balva „Platīna pele 2009” atrod īpašniekus

LIKTA 11. gadskārtējā konferencē viesnīcā Reval Hotel Latvija 27. novembrī notika svinīgā Lat​vijas IKT balvas „Platīna pele 2009” apbalvošanas ceremonija.
Balvas pasniedza Ekonomikas ministrs Artis Kampars un LIKTA prezidente Signe Bāliņa.

2009. gadā balva tika pasniegtas kategorijās Labākais optimizators (ePārvalde un pakalpojumi), Pakalpojumi sabiedrībai (Izglītības, kultūras, veselības aprūpes, sporta projekti un jaunie mediji) un Biznesa attīstība un e-komercija.

Kategorijā „Labākais optimizators” (ePārvalde un pakalpojumi) balvu “Platīna pele” saņēma Zemkopība ministrijas Lauku atbalsta dienests par  projektu „Elektroniskā pieteikšanās sistēmas un automatizētas pieteikumu skenēšanas un atpazīšanas sistēmas ieviešana” un tā izstrādātājs TietoEnator Alise.
Pārējie kategorijas finālisti saņēma atzinības rakstus par izcilu veikumu par projektiem „Centralizētas grāmatvedības un personāla uzskaites ieviešana Valsts Zemes dienestā” (Pasūtītājs: Valsts zemes dienests, izstrādātājs: FMS) un „E – pakalpojumu portāls www.epakalpojumi.lv” (Sistēmas turētājs un izstrādātājs: ZZ Dats).

Kategorijā „Pakalpojumi sabiedrībai” (Izglītības, kultūras, veselības aprūpes, sporta projekti un jaunie mediji) balvu “Platīna pele” saņēma biedrība „Ideju Forums” par projektu „Ideju Foruma bibliotēka: www.e-biblioteka.lv ” un tā izstrādātājs Cube - Media.
Kategorijas finālisti saņēma atzinības rakstus par izcilu veikumu par projektiem „Ģimenes portāls mammam.lv/tetiem.lv ” (Sistēmas turētājs un izstrādātājs: Mammām un tētiem), „Lattelecom Interaktīvā TV ” (Sistēmas turētājs un izstrādātājs: Lattelecom) „Rīgas Tehniskās universitātes portāls ORTUS” (Sistēmas turētājs: Rīgas Tehniskā universitāte, izstrādātājs: RTU IT dienests).

Kategorijā „Biznesa attīstība un e-komercija” balvu “Platīna pele” saņēma Lattelecom par projektu „Lattelecom Optiskais internets (GPON - gigabitu pasīvās optikas tīkls)”.
Projekta „Rental Pro un klientu pašapkalpošanās portāla izstrāde ” (Pasūtītājs: Storent, izstrādātājs: ERP PRO) saņēma atzinības rakstu par izcilu veikumu.

LIKTA 11. gadskārtējās konferences Galvenā partnera FMS speciālbalvu  „Par draudzīgāko tehnoloģiju izmantošanu” saņēma projekts „Lielie bērnu slimnīcai”.

Balvas iniciatore ir Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA). Balvas mērķis ir celt nozares prestižu, veicināt pozitīvo publicitāti, informēt sabiedrību par IKT iespējām, kā arī izcelt nozīmīgākos projektus, kas sniedz labumu plašai sabiedrībai. Balvas “Platīna pele 2009” pretendentus vērtēja neatkarīga un kompetenta žūrija.

Konkursa nolikums

Apbalvošanas ceremonija

 

Mediju partneri