Izlaist lentes komandas
Pāriet uz galveno saturu
SharePoint


SIA Lattelecom ir lielākais elektronisko pakalpojumu sniedzējs Latvijā. Uzņēmums piedāvā integrētus elektronisko sakaru un IT pakalpojumus, sniedz telekomunikāciju, tīklu projektēšanas un izbūves pakalpojumus. Lattelecom nodrošina datu pārraides un IT infrastruktūras risinājumus, interneta un kontaktu centra pakalpojumus, kā arī biznesa procesu ārpakalpojumus.

Lattelecom radījis inovatīvus pakalpojumus privātajiem un korporatīvajiem klientiem – ērtu fotogrāfiju, video failu un citu datu uzglabāšanas vietni eDati.lv, attālinātu mērierīču nolasīšanas pakalpojumu Lattelecom Telemetrija, kā arī šobrīd attīsta telemedicīnas risinājumus.  Jau septīto gadu Lattelecom piedāvā klientiem modernāko televīziju Baltijā, kas skatāma uz četriem ekrāniem. Lattelecom kopš 2008. gada investējis 60.1 miljonus eiro optiskā interneta tīkla izveidē Latvijā, nodrošinot vienu no ātrākajiem internetiem Eiropā. Ātrai un ērtai cilvēku saziņai Lattelecom atvēris vairāk nekā 4000 bezmaksas WiFi punktus visā Latvijā, un Rīga šogad kļuvusi par Eiropas bezmaksas WiFi galvaspilsētu.
 
Latvijas vērtīgāko uzņēmumu TOP 101 2014. gadā Lattelecom vērtība pieaugusi par 100 miljoniem EUR gada laikā, un uzņēmums pakāpies par divām vietām, ieņemot 6. vietu. Tādējādi Lattelecom izdevies nepakļauties Eiropas telekomunikāciju nozares tendencēm, kur vērojams ienākumu kritums.

http://www.lattelecom.lv