Izlaist lentes komandas
Pāriet uz galveno saturu
SharePoint


Jānis Kronbergs, Biznesa attīstības vadītājs, BPO Baltic SIA, Lattelecom grupas uzņēmums

Pēc Rīgas Tehniskās Universitātes absolvēšanas telekokumikāciju specialitātē, iegūstot inženiera kvalifikāciju, un bakalaura grādu, 1994 gadā Jānis Kronbergs uzsāka darbu Lattelecom kā telelekomunikāciju inženieris un vēlāk telekomunikāciju tīkla projektu vadītājs.

1996 gada nogalē Jānis Kronbergs piedalījās vadītāju attīstības programmā Lielbritānijā, Koventrijā,  paralēli praktizējot iegūtās zināšanas Cable and Wireless grupas Lielbitānijā esošajos uzņēmumos, papildus tehniskajām zināšanām, ieguva uzņēmuma vadības, marketinga, pārdošanas, personāla un finanšu vadības iemaņas.

1997 gada decembrī atgriežoties Latvijā Jānis piekrita izaicinājumam piedalīties klientu apkalpošanas procesu centralizācijā un bija atbildīgs par centralizētas pasūtījumu apstrādes funkcijas izveidi.

2000 gadā turpinot procesu centralizāciju Jānis uzsāka pildīt Klientu aprūpes procesa direktora pienākumus. Galvenais izaicinājums bija uzņēmumā izveidot vienotu klientu apkalpošanas vīziju un realizēt tās īstenošanai nepieciešamos procesu un organizācijas pārmaiņu projektus, tai skaitā definējot uzņēmumā esošo zvanu centru kā iekšējo pakalpojumu sniedzēju.

2005 gada novembrī Jānis uzsāka darbu tajā pašā gadā izveidotajā uzņēmumā Lattelecom BPO kā binesa attīstības vadītājs organizējot gan jaunu pakalpojumu attīstību, gan sniedzot atbalstu jaunu klientu piesaistē. 2010 gada nogalē Jānis Kronbergs uzsāka darbu BPO Baltic kā biznesa attīstības vadītājs līdz ar šī uzņēmuma izveidi un līdz šim brīdim nodarbojas ar pakalpojumu izveidi un pilnveidošanu, kā arī sadarbības partneru piesaisti.