Izlaist lentes komandas
Pāriet uz galveno saturu
SharePoint


              


IKT karjeras diena

29. martā pirmo reizi E-prasmju nedēļas ietvaros Latvijā notiks IKT karjeras diena. Pasākuma mērķis ir dot iespēju 9. līdz 12. klašu skolēniem iepazīties ar IKT nozari saistīto profesiju noslēpumiem, apmeklējot ar informācijas un komunikācijas tehnoloģijām saistītos uzņēmumus un organizācijas.

Vairāk nekā 230 skolēniem un skolotājiem būs iespējams iepazīties ar IKT saistītām profesijām un apmeklēt seminārus. IKT karjeras dienas pasākumus apmeklēs skolēni un skolotāji no Daugavpils, Jaunpiebalgas, Jelgavas, Rīgas, Kandavas, Kuldīgas, Slampes, Mālpils, Ozolniekiem, Priekuļiem, Talsiem, Ventspils un Zaļeniekiem.

IKT karjeras dienas dalībniekus uzņems 16 Latvijā pazīstami uzņēmumi un organizācijas Baltijas Datoru akadēmija, Datakom, DataPro grupa, DPA, FMS, LatInSoft, Lattelecom Technology, Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūra, Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs, Latvijas Mobilais telefons, Microsoft Latvia, Rīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskola (RISEBA), RIX Technologies, Sabiedrība Tilde, Swedbank un Valsts reģionālās attīstības aģentūra.

Aicinām skolēnus piedalīties konkursā "Mana IKT karjeras diena". Sūtiet savus iespaidus par IKT karjeras dienu (foto, saites uz video, MS PowerPoint prezentācijas, ieraksti blogos) uz eprasmes@likta.lv. Labākos gaida balvas no LIKTA – mugursomas un USB zibatmiņas.

Apliecinājums par dalību IKT karjeras dienā.

Lai iegūtu sīkāku informāciju lūdzam rakstīt eprasmes@likta.lv vai zvanīt 67311821.