Izlaist lentes komandas
Pāriet uz galveno saturu
SharePoint


LIKTA paraksta līguma grozījumus par apmācību projekta īstenošanu līdz 2015.gadam

Kopš 2010. gada 22. novembra Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) koordinē IKT nozar​es un citu tehnoloģiju uzņēmumu darbinieku apmācības un kvalifikācijas paaugstināšanas projektu "IKT nozares uzņēmumu un partneru apmācības inovatīvajās tehnoloģijās un biznesa attīstībā" (Līg.Nr. L-APA-10-0022). Projekts tiek īstenots ar ESF  finansiālo atbalstu sadarbībā ar V/a "Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra".

Š.g. 29.oktobrī LIKTA un V/A "Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra" parakstīja līguma grozījumus par ESF apmācību projekta "IKT nozares uzņēmumu un partneru apmācības inovatīvajās tehnoloģijās un biznesa attīstībā" īstenošanu līdz 2015.gada 1.jūnijam.


Foto: LIKTA arhīvs

Lai veiksmīgi turpinātu īstenot apmācību projektu, LIKTA papildus piešķirtā finansējuma ietvaros jāapmāca vismaz 600 aktivitātes ietvaros apmācībās līdz šim neiesaistītu darbinieku. Apmācībās jāiesaista darbinieki vecumā līdz 30 gadiem, tai skaitā jaunieši līdz 24 gadiem, kā arī uzņēmumu darbinieki no visiem Latvijas reģioniem.

Vairāk informācijas par projektu atrodama šeit.