Izlaist lentes komandas
Pāriet uz galveno saturu
SharePoint

ITSVET projekta partneru sanāksme Helsinkos

 

ITSVET projekta partneru sanāksme Helsinkos

Šā gada 8. un 9. jūnijā ITSVET projekta partneri tikās kārtējā projekta sanāksmē Helsinkos. Sanāksmi organizēja Helsinku Biznesa koledža un tajā piedalījās partneri no Latvijas, Igaunijas  un Somijas.  LIKTA sanāksmē pārstāvēja mūsu drošības eksperts Ainis Mūsiņš.

Sanāksmē galvenā uzmanība tika pievērsta projekta ietvaros izstrādājamo mācību materiālu atlasei un sagatavošanai kā arī apmācību ietvara un metodoloģijas apstiprināšanai. Projekta partneri apsprieda  jautājumu kā panākt materiālu atbilstību saistībā ar nepārtraukti mainīgo digitālo tehnoloģiju vidi un līdz ar to arī kiberdrošības draudiem un nepieciešamajām digitālās drošības speciālistu prasmēm. Partneri vienojās par apmācību materiālu  sagatavošanas uzdevumiem un tēmām, kā  arī savstarpējo sadarbību konkrēto materiālu apkopošanā un rediģēšanā.

Projekta partneri arī tika iepazīstināti ar Helsinku Biznesa Koledžas IKT apmācību vidi un programmām, kuru pamatā ir SCRUM metodoloģija.

Projekts Nr. CB36 „IKT drošība profesionālās izglītības sistēmā” ("ICT Security in VET” – ITSVET)  tiek realizēts Centrālās Baltijas jūras reģiona programmas ietvaros.

Projekta mērķis ir izstrādāt IKT drošības speciālista izglītības moduli un tam atbilstošo mācību metodoloģiju un materiālus profesionālās izglītības sistēmai Baltijas valstīs. Lai sasniegtu šo mērķi projekts paredz izstrādāt inovatīvu apmācību programmu, materiālus un apmācītus pasniedzējus attiecīgajā jomā.

 helsinki meeting- 3.jpg